Logo Sneakerpeeker

Vans Era

ilość znalezionych towarów: 5

Amerykańska firma Vans New Era jest doskonale znana przez wszystkich wielbicieli odzieży ulicznej. Głównymi produktami w portfolio marki są buty, które zachwycają zarówno designem, głównie młodzieżowym, lecz przy także klasycznym, jak i wysoką jakością wykonania. Obecnie buty tej firmy są noszone przez influencerów, trendsetterów i fashionistów

Wśród naszych propozycji obuwia znajdziesz między innymi buty Vans New Era w atrakcyjnych cenach. Wszystkie modele są w pełni oryginalne i charakteryzują się wysoką odpornością na większość uszkodzeń, a przy tym ich budowa umożliwia perfekcyjne dopasowanie do stopy. Złóż zamówienie jeszcze dziś w naszym sklepie Sneaker Peeker!

Poznaj historię marki Vans New Era

W 1966 roku bracia Paul Van Doren oraz Jim Van Doren zdecydowali o stworzeniu własnej marki obuwniczej, wykorzystując do tego doświadczenie uzyskane podczas wieloletniej pracy w zakładzie obuwniczym. Jeden z braci rozpoczął pracę w zakładzie w wieku 14 lat, aby już w wieku 34 lat zostać wiceprezesem wykonawczym, wynosząc markę Randy’s na wyżyny w kwestii produkcji obuwia. Szybki sukces sprawił, że Paul Van Doren został oddelegowany do upadającej fabryki w Garden Grove w Kalifornii w celu jej uratowania – generowała miesięczną stratę w wysokości pół miliona dolarów. Paul doskonale znał się na powierzonych mu obowiązkach i spełnił oczekiwania swojego pracodawcy – po ośmiu miesiącach fabryka generowała najwięcej zysku ze wszystkich znajdujących się w portfolio marki Randy’s. Raptem 3 miesiące później Paul wraz z bratem Jimem zdecydowali się otworzyć własną markę.

Najważniejsze buty firmy Vans New Era

Premierowym obuwiem sprzedawanym pod szyldem marki Vans New Era był model znany obecnie jako Authentic. Już pierwszego ranka sprzedało się ich aż 12 sztuk, co było znakomitym wynikiem jak na tamte czasy, a przy tym także jak na start-up. Aż do dzisiaj perłą w koronie marki Vans New Era jest właśnie ten model, który cieszy się największą popularnością wśród klientów. Jest dostępny w bardzo wielu interesujących barwach i zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Co więcej, jest doskonale rozpoznawalny wśród wielbicieli dobrego stylu. Charakterystyczną różnicą w stosunku do większości innych butów tego rodzaju jest biały dodatek znajdujący się po obu stronach cholewki, który jest uznawany za legendarny na całym świecie.

Jakość butów Vans New Era

Firma Vans New Era przykłada mnóstwo uwagi do jakości swoich wyrobów, co widać w szczególności po obuwiu. Zostały wykonane z tworzyw najwyższej jakości, takich jak guma odporna na ścieranie czy materiał na cholewki, a do ich produkcji zastosowano najnowocześniejsze linie produkcyjne, które charakteryzują się precyzyjnym utrzymaniem wszelkich wymiarów w obrębie danej serii. Dzięki temu zamawiając buty Vans New Era, możesz mieć pewność, że będą w dokładnie takim samym rozmiarze jak te, kupione kilka lat wcześniej. Producent ma również ogromne zaplecze finansowe, dzięki czemu może sobie pozwolić na wdrażanie coraz lepszych rozwiązań technicznych, które zwiększają trwałość każdego obuwia w dużym stopniu.

Vans New Era – marka znana ze skateboardu

Marka Vans New Era nie bez powodu jest bezpośrednio kojarzona ze skateboardingiem. Firma zainwestowała bardzo dużo funduszy w rozwój tego sportu, otwierając kolejne, publiczne skateparki. Pierwszy został otwarty w 1998 roku o powierzchni wynoszącej aż 1900m2 (przeszedł modernizację w 2009 roku) i charakteryzował się bardzo bogatym wyposażeniem, między innymi terenem dla amatorów, mini rampami czy ulicznym torem zewnętrznym. Marka ciągle otwiera kolejne i stara się wzbudzić zainteresowanie tym sportem także wśród ludzi, którzy wcześniej nie mieli z nim bezpośredniej styczności.

Zapraszamy do zakupu butów Vans New Era w sklepie Sneaker Peeker

W naszym sklepie dysponujemy wyłącznie oryginalnym asortymentem, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Wszystkie produkty tej marki są dostępne w atrakcyjnych cenach i posiadają udokumentowane pochodzenie, a przy tym także odznaczają się wieloletnią trwałością. Zamówienia wysyłamy tak szybko, jak to możliwe, zwracając dużą uwagę na sposób pakowania. Zamów już dziś, a jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania – koniecznie się z nami skontaktuj telefonicznie lub mailowo, gwarantujemy szybką odpowiedź.

      We have a website in your language
      SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel