Logo Sneakerpeeker

Black Friday w Sneaker Peeker

2021-12-09
Black Friday w Sneaker Peeker

Black Friday w Sneaker Peeker

W Sneaker Peeker nie mogło zabraknąć Black Friday, który przerodził się w tydzień zniżek i okazyjnych cen. Od poniedziałku na Klientów czekała przygotowana specjalna oferta z wybranymi produktami w niższych kwotach.

Historia „święta zakupów”

Czym właściwie jest Black Friday i dlaczego jest to tak popularne w świecie e-commerce? Zacznijmy od krótkiej historii. Black Friday to tak zwane „święto zakupów” zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych pod koniec wieku XIX. W ten jedyny, wyjątkowy dzień w roku, który zawsze następuje po Święcie Dziękczynienia, Klienci korzystają z ogromnych promocji w sklepach i przygotowują się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Czarny tydzień zniżek

W Sneaker Peeker w ciągu całego tygodnia rabatów do -70% we wszystkich krajach zakupiono ponad 3600 sztuk towarów, natomiast najwięcej zleceń wygenerowała Polska oraz Niemcy. Wśród najchętniej kupowanych kategorii znalazły się buty zimowe i trekkingowe. Bestsellerem w tym roku okazała się marka Moon Boot, model Classic Low 2 i Ecco, model Biom C-Trail M GTX. Black Friday to jeden najważniejszych dni dla wszystkich osób działających w handlu, dlatego cały zespół pracuje intensywnie, tak aby efektywność była na jak najwyższym poziomie.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2021
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel