Logo Sneakerpeeker

Twoja kariera w Sneaker Peeker - Otwarte rekrutacje

KONSERWATOR OBIEKTU

GORZÓW WIELKOPOLSKI - PEŁNY ETAT

Obowiązki:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie:
- dbanie o prawidłowe funkcjonowanie obiektów firmowych (pomieszczeń biurowych, magazynowych, studia fotograficznego) pod względem technicznym;
- usuwanie bieżących usterek związanych z infrastrukturą budynku;
- wykonywanie drobnych prac hydraulicznych, mechanicznych, remontowo-budowlanych;
- przeglądy okresowe budynku i sprzętu firmowego;
- nadzór i obsługa urządzeń grzewczych w obiektach firmowych;
- utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym;
- dbanie o roślinność wokół obiektów (koszenie, plewienie);
- zamiatanie te
renów zewnętrznych.

Oferujemy:

• Pracę w sąsiedztwie.
• Stabilne zatrudnienie poparte umową o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności.
• Premię do 500 pln brutto miesięcznie.
• Pakiet dodatkowej opieki medycznej.
• Rabaty dla pracowników do naszego sklepu firmowego.
• Pomocnych współpracowników.
• Dobrą kawę.

Oczekujemy:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Prawo jazdy kategorii B.
• Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV.
• Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi.
• Dobra organizacja pracy.
• Samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje.

Mile widziane:

• Orzeczenie o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna dla osób biorących udział w procesie rekrutacyjnym

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016.119.1), dalej RODO, które dotyczy postępowania z danymi osobowymi, w tym danymi osobowymi kandydatów, informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Sneaker Peeker Sp. z o.o. Kręta 1 Maszewo 66-446, e-mail: rekrutacja@sneakerpekeer.pl, reprezentowany przez pana Sebastiana Ejsmunta – prezesa firmy.
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach stanowiących odpowiedź na ogłoszenie rekrutacyjne – na podstawie wskazanej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz biorąc po uwagę charakter współpracy – z uwagi na okoliczność, iż przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO);
3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie firma Sneaker Peeker Sp. z o.o. Kręta 1 Maszewo 66-446.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego a po jego zakończeniu zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiający ich odtworzenie.
5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych do Prezesa UODO (na adres: Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 kodeksu pracy (takich jak imię, nazwisko, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) jest dobrowolne ale niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie dodatkowych danych i wyrażenie w ten sposób zgód na ich przetwarzanie jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z obowiązkiem informacyjnym o przetwarzaniu danych osobowych w ramach procesu rekrutacyjnego.

ZASTĘPCA KIEROWNIKA / OSOBA FUNKCYJNA

Obowiązki:

• dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepu - zgodne ze standardami,
• zarządzanie zespołem pracowników oraz realizacja zakładanych celów sprzedażowych i finansowych,
• zagwarantowanie profesjonalnej i kompetentnej obsługi klienta,
• znajomość visual merchandising.

Jakich osób szukamy:

• Posiadających doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• Samodzielnych i proaktywnych w działaniu,
• Posiadających doświadczenie w branży handlowej, odzieżowej, obuwniczej,
• Z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi,
• Posiadających wiedzę na temat rynku sprzedażowego,
• Interesująca się modą.

Co zapewniamy:

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
• Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej,
• Rabaty pracownicze na produkty dostępne na sneakerpeeker.pl,
• Pracę z ciekawymi ludźmi,
• Dostęp do nieograniczonej ilości kawy.

SPRZEDAWCA

Obowiązki:

• miła i profesjonalna obsługa Klienta,
• dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami,
• obsługa Klienta przy kasie i na sali sprzedaży zgodna ze standardami firmy,
• aktywna praca z towarem na sali sprzedaży,
• przyjmowanie dostaw,
• czynności porządkowe.

• otwartych i życzliwych w relacjach z Klientem,
• zaangażowanych i dążących do współpracy,
• gotowych do pracy w systemie 2 zmianowym również w soboty i niedziele,
• pełnych pozytywnej energii.

• umowę o pracę – już od pierwszego dnia chcemy, byś miał stabilne zatrudnienie,
• inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,
• szkolenia w obszarach kierunkowych, narzędziowych oraz miękkich,
• prywatną opiekę medyczną,
• rabaty pracownicze,
• dla najlepszych możliwość awansu.

We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel