Logo Sneakerpeeker

Środki do pielęgnacji obuwia

ilość znalezionych towarów: 5

O buty zawsze warto dbać, wie o tym każda osoba, która posiada sneakersy z najwyższej półki. Zabrudzenia w postaci zacieków, zakurzenia czy zabrudzeń sprawiają, że buty wyglądają na znoszone, wysłużone i nieatrakcyjne, dlatego warto zagwarantować im odpowiednią pielęgnację, stosując preparaty do czyszczenia butów.

W naszym sklepie dostępne są akcesoria do czyszczenia butów, takie jak szczotki lub chusteczki, oraz poszczególne preparaty, które mają za zadanie wyczyścić obuwie z zabrudzeń spowodowanych ich noszeniem. Wiele osób o tym zapomina, wskutek czego ich buty wyglądają na znacznie bardziej zniszczone, niż w rzeczywistości. 

Dlaczego warto dbać o stan butów?

Stan butów ma fundamentalny wpływ na to, jak się będą prezentować w danym zestawieniu. Nawet najdroższe i najciekawsze sneakersy wyglądają bardzo źle, gdy są zabrudzone i poplamione. Wie o tym większość sneakerheadów, którzy nie dopuszczają do tego, aby na ich obuwiu pojawiła się jakakolwiek najmniejsza plamka. 

Buty jak nowe!

Co ciekawe, preparaty do czyszczenia butów zapewniają usunięcie zabrudzeń we właściwie stu procentach, głównie za sprawą odpowiednio dobranych składników aktywnych, które rozkładają zabrudzenia bez wpływu na skórę naturalną, materiał lub siateczkę w typie mesh.

Czy preparaty do czyszczenia butów są bezpieczne?

Zdecydowanie tak! Każdy preparat do czyszczenia butów został wielokrotnie przebadany i sprawdzony pod kątem wpływu na materiały, z których produkuje się buty, dzięki czemu nie niszczą ich w żaden sposób. Wiele osób może się obawiać użycia płynnego preparatu np. na zamszowych częściach sneakersów. Prawda okazuje się jednak taka, że jeśli dana substancja jest przeznaczona do użycia właśnie przy takich materiałach, to nie ma najmniejszej obawy o ich negatywne działanie.

Jak używać akcesoriów do czyszczenia butów?

Wśród dostępnych akcesoriów do czyszczenia butów warto wymienić między innymi chusteczki. Zajmują niewiele miejsca i są lekko nawilżone, dzięki czemu można ich użyć także podczas drogi do pracy czy tuż przed wejściem na uczelnię. Równie istotne są gumki do czyszczenia nubuku i zamszu. Mają formę niewielkiej gumowej kostki, która usuwa zabrudzenia znajdujące się na zewnętrznej powierzchni naszych zamszowych sneakersów. Zamów już dziś swoje preparaty do czyszczenia butów w sklepie Sneaker Peeker!

      We have a website in your language
      SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel