Logo Sneakerpeeker

Jak dobrać rozmiar butów?

2021-06-24
Jak dobrać rozmiar butów?

Zakupy przez internet uwielbia coraz więcej osób. Bardzo cenią sobie one możliwość swobodnego wyboru i wygodnych transakcji bezgotówkowych. Przez wiele lat kupowanie butów internet nie cieszyło się popularnością. Było to spowodowane głównie obawą przed złym doborem rozmiaru. Te czasy jednak minęły. Dziś rozmiary są oznaczone bardzo precyzyjnie, a sklepy, takie jak Sneaker Peeker, oferują darmowy zwrot w przypadku błędnie dokonanego zakupu. Co więcej, obuwie przymierzasz w zaciszu swojego domu, dzięki czemu możesz spokojnie się zastanowić i obejrzeć zamówione obuwie.

Dlaczego zakupy przez internet są tak popularne?

Zakupy przez internet są coraz bardziej popularne. Nie ma co się temu dziwić, są bowiem wygodne, szybkie i bezproblemowe. To luksus doceniany przez coraz większą liczbę osób. Kupno butów przez internet to prawdziwa przyjemność. Nie musisz poszukiwać w gąszczu kartonów swojego rozmiaru, czy wypatrzonego koloru. Nie musisz chodzić od sklepu do sklepu, gdy Twoje wymarzone buty zostały wyprzedane. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Co ważne, zakupy możesz robić przez całą dobę, a nie tylko w godzinach otwarcia sklepu. Przyznasz, że to bardzo wygodne.

Jak prawidłowo dobrać rozmiar obuwia?

Niezależnie od tego, czy zamawiasz obuwie eleganckie, czy sportowe, niezwykle ważne jest prawidłowe dopasowanie rozmiaru. Jest to kluczowe w kontekście wygody, codziennego samopoczucia i ewentualnych dolegliwości. Zbyt małe buty to ryzyko powstawania odcisków, odparzeń i pęcherzy. Zdecydowanie lepszym wyborem będą buty nieco większe. Jak jednak wybrać rozmiar butów? Najprostszym ze sposobów jest obrysowanie stóp i ich zmierzenie. Do tego niezbędna będzie kartka w formacie A4, ołówek i linijka. Połóż kartkę na podłodze, a na niej swoją stopę. Odrysuj ją starannie, wyznacz dwa najdalej wysunięte punkty i zmierz odległość między nimi. Tak samo postępuj z drugą stopą. To bardzo ważne, gdyż rozmiar musi być dopasowany do obu stóp, a często jest między nimi różnica nawet kilku milimetrów.

Jak znaleźć buty w odpowiednim rozmiarze w sklepie Sneaker Peeker?

Uzyskany wynik będzie Ci bardzo potrzebny w kolejnym etapie, jakim jest zakup obuwia w sklepie internetowym. W Sneaker Peeker znajdziesz markowe obuwie, które z pewnością służyć Ci będzie przez długie lata. Najpierw jednak musisz zamówić model w swoim rozmiarze. Niezależnie od tego, czy wybierasz obuwie damskie, czy męskie, zasada jest taka sama. Masz już wypatrzone markowe sneakersy, idealne w teren buty trekkingowe lub sandały na lato? Wejdź w interesujący Cię model obuwia i po prawej stronie naciśnij przycisk “sprawdź, jaki rozmiar wybrać”. Otworzy się tabela z rozmiarami, przypisaną do nich długością wkładki oraz odpowiednikiem rozmiaru w US i UK. Wewnętrzny wymiar wkładki powinien być o 0,5 - 1 cm większy niż wymiar, jaki uzyskany został podczas pomiaru. Górne granice rekomendowane są przy obuwiu sportowym np. do biegania.

Co zrobić, jeśli buty okażą się za małe lub za duże?

Nie musisz obawiać się, że zostaniesz z niepotrzebną parą butów i złym doświadczeniem zakupowym, przynajmniej jeśli zakupów dokonujesz w sklepie Sneaker Peeker. Sklep oferuje darmowe zwroty i wymianę obuwia. To bardzo duże udogodnienie, które sprawia, że naprawdę warto rozpocząć swoją przygodę z zamawianiem butów przez internet. Na każdym etapie masz możliwość skontaktowania się z pracownikami sklepu, którzy nie tylko podpowiedzą, jak dobrać właściwy rozmiar obuwia, ale również odpowiedzą na wszelkie nurtujące klienta pytania.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel