Logo Sneakerpeeker

Marka ECCO - najwyższa jakość od wielu lat

2021-09-09
Marka ECCO - najwyższa jakość od wielu lat

ECCO to marka doskonale znana zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Słynie ona z tworzenia wysokiej jakości obuwia. Co wiesz o firmie ECCO?

ECCO - jaka to firma?

ECCO to duńska firma założona w 1964 roku. Sukces rozpoczął się w 1978 roku od modelu Joke, który był przełomowym odkryciem na rynku. Z czasem marka zaczęła nabierać wiatru w żagle i tworzyć kolejne niesamowite buty. To właśnie wtedy powstało logo znane nam z obecnych czasów.

Duńska firma rozwijała się bardzo szybko, dlatego z roku na rok zatrudniała ona coraz więcej pracowników i otwierała kolejne filie na całym świecie. Marka od samego początku stawiała na eksport. Buty dotarły nawet do Japonii, i to jeszcze przed rokiem 2000. Do dziś firma dysponuje wieloma fabrykami na terenie całego świata. Jest ona znana z charakterystycznej budowy podeszwy. Do stworzenia tego elementu stosuje się specjalny materiał, który zapewnia długą żywotność, a jednocześnie pełny komfort użytkowania.

Jaka jest misja ECCO?

ECCO dąży do tego, by stosować innowacyjne technologie wpływające na komfort użytkowania obuwia. Marka wykorzystuje wysokiej jakości skórę, a cały proces nadzorują specjaliści. Słynie ona także z charakterystycznego sposobu łączenia podeszwy z cholewką bez użycia kleju i widocznych szwów. Dzięki temu buty ECCO są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego designu.

Obecnie marka ECCO ma swoje sklepy na całym świecie. Rocznie produkuje aż kilkanaście milionów par butów. Jest to zarówno obuwie na co dzień, jak i modele sportowe. W ofercie marki znaleźć można buty dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Wszystkie powstają z dbałością o najmniejsze detale i wykorzystanie nowoczesnych, innowacyjnych technik. To gwarancja wygody, a przede wszystkim świetnego stylu.

ECCO do dziś jest liderem, jeżeli chodzi o produkcję butów. Co roku tworzy kolejne ciekawe produkty. Zastosowanie nowoczesnych technik sprawia, że buty marki ECCO trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Dlaczego firma ECCO osiągnęła sukces?

Marka ECCO wybiła się głównie na swoim flagowym produkcie, czyli modelu Joke. Od tego czasu nie zaprzepaściła szansy na rozwój swojej popularności. Stale powstają nowe modele obuwia, zarówno sportowego, jak i takiego, które z powodzeniem można nosić na co dzień. Są to produkty niezwykle wygodne. Zapewniają one pełen komfort użytkowania. Warto także zwrócić uwagę na przemyślany design.

Buty ECCO są tworzone zgodnie z aktualnymi trendami. Występują zarówno w wersji uniwersalnej, która pasuje do każdej stylizacji, jak i w wariancie kolorowym, trafiającym w gusta miłośników designerskich rozwiązań. Obecnie na rynku znajduje się wiele modeli obuwia stworzonego z myślą o różnych użytkownikach.

Stylowe buty marki ECCO

Obuwie ECCO sprawdzi się doskonale niezależnie od okazji. Obecnie stawia się na nowe technologie, które pozwalają uzyskanie wygody połączonej z pięknym designem. Są to zarówno buty jasne, jak i ciemne. W ofercie firmy pojawiają się też modele kolorowe i z licznymi zdobieniami. Nie brakuje w niej również propozycji idealnych dla miłośników minimalizmu. Co więcej, buty marki ECCO są na tyle wytrzymałe, że pozwalają na zachowanie doskonałego wyglądu przez bardzo długi czas.

Marka ECCO dba o najmniejsze detale. Połączenie takiego podejścia z wysokiej jakości materiałami umożliwia stworzenie butów na miarę aktualnych trendów. To wszystko sprawia, że marka ECCO zyskała popularność już kilkadziesiąt lat temu i wciąż cieszy się ogromnym uznaniem. Jej buty trafiają do wielu krajów na całym świecie, zarówno poprzez sprzedaż internetową, jak i zakupy bezpośrednio w sklepach detalicznych rozsianych po kilku kontynentach.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel