Logo Sneakerpeeker

Nowy początek

2022-10-25
Nowy początek

Ostatnie miesiące stały pod znakiem ogromnych zmian. Przeszliśmy rebranding, który możesz już zaobserwować przede wszystkim w naszych social media oraz częściowo na stronie internetowej. W ten sposób żegnamy się ze streetwearowym, sneakerheadowym Sneaker Peeker i witamy nowe Peeker, dostępne dla każdego, na każdą porę roku. Wewnętrznie w firmie jednak wciąż przechodzimy kolejne etapy procesu strategicznego, które powoli, po kolei ukazujemy na zewnątrz. 

Jednak zacznijmy od nazwy, która jest jedną z największych zmian. Wyjaśnijmy po krótce znaczenie pełnej nazwy Peeker Be Good. Pick Your Style. Nasz tagline składa się z dwóch części, pierwszą chcemy Cię inspirować do bycia dobrym, działań zgodnie z wartościami, natomiast drugą częścią zapraszamy do wybierania, rozwijania siebie i swojego stylu. W naszym logo widoczny jest również sygnet, który, gdy się bliżej przyjrzysz, przedstawia dwie złączone ze sobą litery „E” z nazwy Peeker.

W nowym etapie skupimy się na czterech kategoriach – outdoor, street, lifestyle i running. Mamy nadzieję, że przez życie będziesz iść razem z nami, a my będziemy Ci odpowiednio towarzyszyć i wspierać. W Peeker ubierzesz się na co dzień, ale również na trening, czy w góry.

Oprócz zmian online, które aktualnie trwają, jednocześnie prowadziliśmy remont nowego sklepu stacjonarnego. Do tej pory w rodzinnym Maszewie funkcjonował mały sklep, jednak razem z rozwojem firmy, poszliśmy o krok do przodu i przenieśliśmy sklep do centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Sklep otwarty jest zaledwie od kilku dni, jednak już teraz odwiedza nas wiele osób ciekawych zmian. W tej chwili jesteśmy jednym z największych sklepów multibrandowych w mieście i okolicach, ponieważ liczy on ponad 500 m2 powierzchni użytkowej, z czego się ogromnie cieszymy. Czymś zupełnie wyjątkowym jest nasza strefa running, na której możesz przetestować buty do biegania w rzeczywistości i przebiec się w nich na bieżni. W tej chwili stacjonarnie mamy dostępnych ponad 40 marek. Zapraszamy!

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tym, jak szybko dostosowujemy się do często niełatwych zmian. Mamy nadzieję, że Ciebie także zaskoczyliśmy. Bądź czujny, bo jeszcze mamy wiele do pokazania, a to wszystko już niebawem.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel