Logo Sneakerpeeker

Pamiętamy o Ukrainie

2022-05-20
Pamiętamy o Ukrainie

Wpisy o naszej pomocy dla osób z Ukrainy pojawiały się już we wcześniejszych wpisach na stronie naszego Biura Prasowego. Choć walki nie przybierają ostatnio na sile niestety końca konfliktu za naszą granicą wciąż nie widać, a w naszym kraju nadal pozostaje wielu obywateli Ukrainy. Choć jak podkreśla Prezes firmy SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. nie ma potrzeby się szczególnie chwalić to pragniemy Wam powiedzieć, że nie mogliśmy przejść obojętnie wobec prośby o pomoc ze strony właściciela ośrodka MAGIC CAMPING K. GRUSZKA, R. GRUSZKA S.C. w Lubniewicach, gdzie przebywa około 80 ukraińskich dzieci czekających na powrót do domów. Matki z dziećmi uciekały w pośpiechu często nie zabierając nic zbędnego, mając ze sobą tylko to czym zdążyły okryć siebie i swoje pociechy, a teraz gdy zza chmur wychodzi słońce, a pogoda dodaje trochę optymizmu okazało się, że ubrania i buty zabrane z domów zimą zwyczajnie nie nadają się na aktualne warunki.

Choć matki same sprzątają i organizują czas dla dzieci, a także pomagają na ośrodku ciężko zaspokoić wszystkie potrzeby. Mając na uwadze ich ciężką sytuację wspólnie z DomBud Zachód przekazaliśmy paczki, w których było niemal 80 par butów dziecięcych. Tematem pomocy zainteresowała się lokalna telewizja TVP Gorzów, a więcej szczegółów możecie poznać w przygotowanym krótkim reportażu klikając tutaj. Jesteśmy wdzięczni, że mamy możliwość niesienia pomocy osobom potrzebującym oraz niezwykle wzruszeni, widząc jak wszyscy wokół nas chcą pomagać. Mamy nadzieję, że jeszcze raz udało się wywołać kilka uśmiechów na dziecięcych buźkach.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel