Logo Sneakerpeeker

Piona z Arkiem Tańculą

2022-05-31
Piona z Arkiem Tańculą

Jeśli obserwujecie nas w mediach społecznościowych, doskonale powinniście wiedzieć, że od dłuższego czasu współpracujemy z Arkadiuszem Tańculą. Jeśli nie wszyscy go znacie, chętnie przybliżymy Wam jego sylwetkę. Nasza młodsza grupo odbiorców, śmiało możecie pominąć ten fragment!


Arkadiusz Tańcula znany jest z serialu Lombard. Życie pod zastaw, gdzie wciela się w postać gangstera Ryżego. Niedawno jego popularność wskoczyła na wyżyny, a to wszystko za sprawą walk w FAME MMA. Nasza współpraca trwa już jakiś czas, co możecie zobaczycie przede wszystkim na Instagramie. 
Event powstał specjalnie dla Was, ponieważ pytaliście w komentarzach na Instagramie, czy będzie okazja spotkać Arka w naszym sklepie stacjonarnym. Wyszliśmy Wam naprzeciw i tak oto w gorące popołudnie mieliście możliwość spotkania się, porozmawiania, zrobienia zdjęcia i przede wszystkim zbicia piony z Arkiem Tańculą. Event trwał kilka godzin, a my nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie Was tak wielu, za co bardzo dziękujemy!

 
Uwielbiamy organizować dla Was różne wydarzenia, kiedy możemy poznać się bliżej, pokazać jak działamy i jak się rozwijamy, dlatego mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wrócić z kolejnym eventem. Do zobaczenia! 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel