Logo Sneakerpeeker

Siła jest kobietą

2022-03-01
Siła jest kobietą

Nadchodzi jeden z ważniejszych dni w ciągu roku – Dzień Kobiet. Pierwotnie miał on służyć utrwaleniu idei równości, w Polsce obchodzony jest już od 1924 roku. Co prawda miłość warto okazywać swojej ukochanej osobie na co dzień, tak to święto z pewnością będzie idealną okazją do podarowania upominku i spędzenia dnia w wyjątkowy sposób.

Dzień Kobiet przypada na 8 marca, obchodzone jest niemal na całym świecie, a jego pierwowzorem są Matronalia wywodzące się ze starożytnego Rzymu. Czym były owe Matronalia? To bardzo proste, świętem płodności i macierzyństwa. W Polsce natomiast święto wszystkich kobiet zyskało na popularności w czasach PRL, gdy każda z pań otrzymywała mały podarunek w zakładzie pracy.

Bukiet pięknych kwiatów, czekoladki to na pewno doskonały pomysł. Warto jednak tego dnia zaskoczyć swoją ukochaną i podarować jej coś niezwykłego, być może coś o czym od dawna marzy. W Sneaker Peeker znajdziecie u nas o odzież i akcesoria od Guess, Love Moschino, Armani Exchange oraz Karl Lagerfeld. Kategoria odzież oferuje coś dla kobiet eleganckich oraz tych kochających sport. Dla najbardziej zabieganych Pań mamy natomiast szeroki wybór obuwia od Lauren Ralph Lauren, Birkenstock, Moa Concept, Liu Jo, Patrizia Pepe, Melissa. Tutaj również dobierzecie dla swoich Pań najładniejsze, ale i najwygodniejsze botki i klapki.

Dzień Kobiet to piękne święto kobiecej siły, idealny czas na celebrowanie swojej kobiecości, do szukania inspiracji i wsparcia wśród innych, walecznych kobiet. Na wyjątkowy prezent zasługuje każda z Pań, dlatego wychodzimy wszystkim Panom naprzeciw poszukiwaniom.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel