Logo Sneakerpeeker

Sneaker Peeker x Lacoste

2022-02-01
Sneaker Peeker x Lacoste

Nowy rok rozpoczęliśmy wznawiając proces kontraktacji z markami oraz kolejnymi spotkaniami z naszymi partnerami. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że już dziś wchodząc w sezon wiosna-lato SS22 wiemy, że marka Lacoste po raz kolejny pojawi się w naszej ofercie również w sezonie jesień-zima AW22. Z Lacoste jesteśmy już od AW20 i wierzymy, że wspólnie z tą marką możemy w tym biznesie grać fair play i oferować naszym klientom wyjątkowo oryginalne produkty opatrzone emblematem najbardziej eleganckiego „Aligatora”.

Podziękowania zdecydowanie należą się dla całego teamu Lacoste za konstruktywne spotkanie w minionym tygodniu.

Pamiętajcie, że na jesieni zagoszczą u nas wyjątkowe linie butów spod znaku „Krokodyla”, takie jak Athleisure, Court, Low profile, Outdoor oraz Vulcanized, a już teraz możecie znaleźć w naszym sklepie stacjonarnym oraz na sneakerpeeker.pl jako u autoryzowanego partnera w Polsce najnowsze kolekcje bieżącego sezonu jesień-zima AW21.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel