Logo Sneakerpeeker

Sneaker Peeker x Marcin Filipiak

2021-12-28
Sneaker Peeker x Marcin Filipiak

Jedną z naszych nadrzędnych wartości jest stały rozwój. Ewoluujemy wraz z klientem i dokładnie wsłuchujemy się w jego potrzeby. Doprowadziło to do tego, że w swojej ofercie wyróżniamy 3 kluczowe kategorie: lifestyle, sport oraz outdoor. Jesteśmy dla każdego i na każdą okazję. Inspirujemy do robienia więcej. Każdy obszar traktujemy bardzo indywidualnie. Zależy nam na byciu autentycznym i na właśnie takiej prezentacji produktów. Kierując się tym zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy Marcina Filipiaka, jednego za najbardziej rozpoznawalnych w naszym regionie sportowca.

Wszystkim, którzy nie mieli okazji wcześniej go poznać, chcielibyśmy przybliżyć jego sylwetkę. Marcin Filipiak jest trenerem personalnym i zawodowym sportowcem wytrzymałościowego podnoszenia ciężarów Kettlebell Sport. Od 2013 roku startuje w zawodach, natomiast od 2014 roku należy do kadry Polski, której w 2019 roku stał się kapitanem. Do jego największych osiągnięć niewątpliwie należy dwukrotny tytuł Mistrza Świata (2017, 2018), a na wspólnej sesji spotkaliśmy się tuż po tym jak zdobył srebrny medal podczas długodystansowych Mistrzostw Świata we francuskim Salaise-sur-Sanne.

Podczas realizacji sesji zdjęciowej z jego udziałem zależało nam, aby pokazać produkty specjalistycznych marek w ich rzeczywistym zastosowaniu. W tych szczególnych okolicznościach możecie zobaczyć produkty techniczne Under Armour, Mizuno, czy Saucony na zawodowym sportowcu wśród profesjonalnego sprzętu sportowego.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2021
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel