Logo Sneakerpeeker

Spacerujemy razem z LuxMed

2022-06-07
Spacerujemy razem z LuxMed

Rozpoczęło się się wyzwanie Healthy Cities organizowane przez Grupę LuxMed. Jako firma zgłosiliśmy się do akcji i zachęcamy również Was do dołączenia. Wyzwanie polega na codziennym liczeniu kroków za pomocą aplikacji, w której można śledzić ranking firm. Celem jest nie tylko zachęcenia do aktywności fizycznej i wprowadzenie zdrowych nawyków do życia, a również pobudzenie świadomości wpływu środowiska na zdrowie człowieka.
Przez cały czerwiec wszyscy uczestnicy muszą pokonać minimum 6000 kroków dziennie. Skąd pomysł na taką liczbę kroków? Wyzwanie wywodzi się z założeń WHO, ta dawka ruchu pozwoli zadbać o dobre samopoczucie, dzięki temu obniżysz stres i poprawisz koncentrację. W końcu ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Co trzeba zrobić? Pobierz aplikację mobilną Healthy Cities, którą znajdziesz w AppStore i Google Play. W aplikacji znajdziesz artykuły poradnikowe i różne inne wyzwania. Pamiętaj, aby codziennie korzystać z aplikacji podczas spacerów. Nagroda jest wyjątkowa, ponieważ zwycięska firma będzie miała możliwość posadzenia własnego lasu. To co, dołączysz do nas?

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel