Logo Sneakerpeeker

Wyjdź na dwór z Ecco!

2022-03-18
Wyjdź na dwór z Ecco!

Ecco to marka z tradycjami, która produkuje obuwie najwyższej jakości. Obuwie Ecco to skóra pochodząca z własnej garbarni tej firmy, co tylko pokazuje dbałość o oferowane produkty. To również różne unikalne technologie, które są gwarantem wygody. 

 

Ecco to przede wszystkim wygoda i jakość

Chyba najbardziej kojarzoną cechą tych butów jest wygoda i komfort noszenia. Przewiewna i miękka skóra to ogromny komfort dla stopy, a druga sprawa,  to producent bierze pod uwagę budowę anatomiczną stopy. Co ciekawe, niektóre elementy butów są wykonywane ręcznie.

Co wyróżnia markę Ecco? Na pewno jest to unikalna technologia połączenia cholewki z podeszwą. Jak w przypadku innych butów, nie jest to ani szycie ani klejenie, tylko wtryskiwanie bezpośrednie. Jak można się domyślać, gwarantuje to niebywałą trwałość, bo najczęstsze problemy z butami pojawiają się właśnie na styku cholewki z podeszwą. Dzięki tej technologii zapobiegamy odklejaniu, rozwarstwianiu czy dziurom. Poza tym Ecco może pochwalić się ekologicznym podejściem do wytwarzania butów min. dzięki technologii DriTan, gdzie zużywa się znacznie mniej wody niż w tradycyjnym procesie produkcji.

Ecco kiedyś było kojarzone przede wszystkim z wygodą, a nie typowo z designem. Natomiast na przestrzeni lat zmieniło się to całkowicie. Producent zaczął stawiać na ciekawy wygląd swoich butów i dzięki wyrafinowanym kształtom, łączeniom materiałów i lekkiej konstrukcji, buty stały się symbolem nie tylko jakości, ale i wyróżniającego się designu. Kolekcje damskie to piękne wzornictwo i ciekawe zestawienia kolorów, co widzimy np. w sneakersach Ecco Street Tray, które są kobiece, przewiewne i dzięki systemowi Ecco Traytech, można cieszyć się płynnością ruchów. Nie inaczej jest w serii damskiej Ecco MX gdzie świetne połączenia kolorów dopełniają wytrzymałą podeszwę o charakterze motocrossowym. Górna część buta imituje konstrukcję skarpety, co zapewnia wygodę.

 

Spędzaj czas na zewnątrz bez ograniczeń

Buty Ecco to wiele modeli idealnych do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W szczególności wyróżniają się tutaj buty sportowe, outdoorowe i sneakersy.

Jeśli chodzi o buty outdoorowe to warto zwrócić uwagę na serię Ecobiom, które naprawdę posłużą na lata. Dlaczego? Dzięki technologii GORE-TEX, która zapewnia nam komfort użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych. Takie buty można nosić przez cały rok, przy czym ich stylistyka jest na pograniczu sportowej elegancji.

A może wybrać buty, które wspierają  naturalne zdolności stopy związane z amortyzacją i ruchem? Nic prostszego. Ecco daje wyraz najwyższej dbałości o komfort użytkownika, właśnie w modelach Ecco Biom 2.0, gdzie technologia Ecco Biom Natural Motion ułatwia amortyzację. Z kolei siateczkowa cholewka kontroluje wilgotność i stopa może oddychać.

Sneakersy Ecco np. z serii Exostride M to nietuzinkowy design, bo są znacznie bardziej wyszukane niż zwykłe adidasy, a dzięki zastosowanej technologii ECCO FLUIDFORM, czujemy komfort na każdym kroku. Ta technologia pozwala na dopasowanie do krzywizny stopy, a but jest lekki i bardzo elastyczny. Dodatkowo technologia GORE-TEX sprawi, że deszczowa pogoda nie będzie w tym wypadku żadną przeszkodą w wypoczynku na świeżym powietrzu.

Warto też spojrzeć na buty outdoorowe z serii Ecco Multi-Vent, gdzie design jest nowoczesny i powstał z połączenia skóry naturalnej i nubukowej, a buty są bardzo przewiewne i wodoodporne. Ich oddychanie jest wspomagane technologią GORE-TEX SURROUND. Gumowa podeszwa ze specjalnymi wypustkami zapewnia przyczepność, a szeroki system sznurowania wygodę.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel