Logo Sneakerpeeker

Wyzwanie Healthy Cities zakończone

2022-07-14
Wyzwanie Healthy Cities zakończone

Miesiąc temu wspominaliśmy w jednym z wpisów, że jako Sneaker Peeker dołączamy do wyzwania Healthy Cities organizowanego przez LuxMed oraz Lasy Państwowe wpisującego się w ramy programowe WHO.  Dziś wracamy do Was z podsumowaniem naszych postępów i aktualizacją statusu całej akcji.

Warto mieć na uwadze, że choć Sneaker Peeker udział w akcji wzięło po raz pierwszy to jest to już druga edycja Healthy Cities, i z tego, co zaobserwowaliśmy jest coraz więcej chętnych. Mimo, że dla nas była to swego rodzaju nowość w ciągu całego miesiąca niemal wszyscy pracownicy firmy zaangażowali się w wyzwanie. Aplikacja Healthy Cities codziennie monitorowała ilość naszych kroków, które zliczane były do salda Sneaker Peeker. Ciekawym rozwiązaniem w aplikacji jest ranking osób należących do danej organizacji, ponieważ podsycał on nutę rywalizacji, oczywiście tej zdrowej! W firmie osobą, która zebrała największą ilość kroków jest kierownik zmiany magazynu. Jesteśmy naprawdę pod wielkim wrażeniem. Natomiast jako Sneaker Peeker w czerwcu podczas wyzwania zebraliśmy 198 519 kroków i skończyliśmy ranking na 73 pozycji. Całkiem nieźle! Oczywiście nie mogło się obyć bez naszego wewnętrznego podsumowania akcji. Za miesięczne zmagania wznieśliśmy toast zimnym piwem Lech 0%, a zwycięzca wyzwania Healthy Cities otrzymał podarunek od firmy. Gratulacje! Czekamy z niecierpliwością na kolejne akcje, w końcu sport to zdrowie. Na tym jednak nie koniec. W rywalizacji brało udział 16 województw – w każdym z nich Grupa LuxMed we współpracy z Lasami Państwowymi posadzi las. Jego wielkość będzie zależna od finalnej pozycji drużyny w rankingu kroków (decyduje średnia liczba kroków w przeliczeniu na jednego uczestnika). Co ciekawe, w województwie Lubuskim aż 51,7% to udział powierzchni gruntów leśnych w powierzchni lądowej. Ciekawi jesteśmy jak nasze województwo Lubuskie wypadnie na tle pozostałych?

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
We have a website in your language
SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel