Logo Sneakerpeeker

Odzież męska Rains

ilość znalezionych towarów: 1

Rains to młoda duńska marka specjalizująca się w projektowaniu odzieży wierzchniej i akcesoriów przeciwdeszczowych. Kolekcje Rains charakteryzuje przede wszystkim minimalizm, doskonała jakość i funkcjonalność. Część materiałów, które Rains wykorzystuje do produkcji, pochodzi z recyklingowanych butelek plastikowych. W Peeker dostępnych jest wiele różnorodnych modeli, w których będziesz czuć się stylowo, a jednocześnie z pewnością uchronisz się przed deszczem.

Co warto wiedzieć o marce Rains?

Rains rozpoczęło swoją przygodę w Danii w 2012 r. od wypuszczenia projektu ponczo, które nawiązywało do tradycyjnego, gumowego płaszcza przeciwdeszczowego. Marka od samego początku stawia na klasykę i funkcjonalność, zgodnie z kulturą skandynawską. Produkty stworzone zostały z myślą o codziennych, miejskich zmaganiach, a także o trudnych warunkach w innym terenie.

Jakie produkty marki Rains znajdziesz w sklepie Peeker?

W sklepie Peeker posiadamy szeroki asortyment produktów marki Rains. Znajdziesz tu odzież wierzchnią oraz akcesoria. Na szczególną uwagę z pewnością zasługują kurtki, często unisex w różnych kolorach, które są nie tylko wodoodporne, ale także bardzo ciepłe. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na plecaki i torby tego duńskiego producenta. Na naszych klientów czekają plecaki w tradycyjnym, czarnym kolorze, który wspaniale się prezentuje, a także w innych, również stonowanych kolorach. Zadbaliśmy także o dostępność piórników z myślą o uczniach i studentach oraz o większych torbach idealnych na weekendowe wyjazdy.

Marka Rains jest niezwykle popularna na całym świecie, jej projekty docierają do światowych stolic mody, ponadczasowe produkty znajdziesz m.in. w Paryżu, Londynie, czy Nowym Jorku. Wybieraj spośród wielu modeli Rains i poczuj się wyjątkowo.

      We have a website in your language
      SNEAKER PEEKER Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel